Dlaczego zostałem lekarzem? Tak się składa, że podobnie, jak większość z nas najbliższy był mi drugi człowiek. Największa zaletą mojego zawodu jest właśnie to, że mogę pomóc, a niekiedy nawet uratować życie. Dlatego w swojej pracy przykładam się w każdym przypadku, a do każdego pacjenta podchodzę z należytym szacunkiem.