KCOTR - Turnus rehabilitacyjny nad morzem

KCOTR to Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych. Turnus rehabilitacyjny nad morzem cieszy się niezmiennie największą popularnością wśród klientów KCOTR. Firma proponuje również turnusy rehabilitacyjne w górach i w pozostałych regionach kraju.

Oferta firmy skierowana jest do osób niepełnosprawnych, które poszukują rehabilitacji w sanatorium lub centrum rehabilitacyjno-wypoczynkowym. Stąd też wszystkie turnusy kwalifikują się do częściowego sfinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Możliwe jest również zdobycie dofinansowania z innych źródeł.

Do wyboru jest ponad 100 sprawdzonych ośrodków położonych w malowniczych uzdrowiskach na terenie całej Polski. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy krajobrazów górskich, jak i rześkiej, morskiej bryzy. Należy dokładnie przejrzeć ofertę wszystkich ośrodków i wybrać idealną dla siebie. Wszystko dlatego, że każdy z ośrodków proponuje nieco inny zakres usług. Przede wszystkim różne będą przeprowadzane zabieg i zajęcia dodatkowe. Oprócz tego różni się okolica ośrodka, opcje wyżywieniowe, standard pokojów no i cena.

Pełna oferta turnusów rehabilitacyjnych jest dostępna na stronie internetowej KCOTR.

  • (32) 259-62-21
  • Śląskie, KCOTR ul. Teatralna 9,
    40-003 Katowice