Makijaż permanentny brwi - Matleena

Salon Piękności Matleena Beauty to centrum, gdzie znajdziesz swoje autentyczne piękno. Powołany do życia w 2007 roku niezmiennie dba o światową jakość swoich zabiegów. Dbający o nasze klientki i klientów zespół to wysokiej klasy ekspertki z kilku zakresów pielęgnacji, które nie tylko mogą pochwalić się doskonałymi zdolnościami zawodowymi, ale i licznymi rekomendacjami zadowolonych klientów.
W zakresie proponowanych usług jest profesjonalna i kompleksowa pielęgnacja twarzy, aktualne rozwiązania w zakresie makeup`u czy stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Proponujemy zabiegi estetyczne, a prawdziwą perełką odróżniającą nas spośród wielu konkurencyjnych salonów jest najnowocześniejszy sprzęt dzięki któremu mamy możliwość wykonać najlepsze zabiegi.
Intymna atmosfera, podmiotowe podejście oraz dochowanie sfery prywatności klientów sprawiają, że jesteśmy salonem urody, który oprócz oferty zabiegów powoduje także pełny relaks. Do wykonania zabiegów stosujemy wyłącznie najlepszej klasy produkty, które w sparowaniu z pozostałymi atutami gwarantują pełną satysfakcję. Pozwól sobie na relaks i odkryj własny autentyczny czar – jesteś zapierającą dech w piersiach perłą, a my spowodujemy, że twój blask będzie zachwycał i olśni niejedną chwilę. Umów się na zabieg w naszym eleganckim salonie – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

  • 504 275 641
  • , Matleena Beauty ul. Kościuszki 33
    40-048 Katowice