MedicalSensus Sanatorium Polanica

MedicalSensus to luksusowe, komfortowo urządzone sanatorium z profesjonalnym sprzętem medycznym oraz z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasz ośrodek znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy – przy Parku Zdrojowym w Polanicy Zdroju, gdzie można wypocząć oraz zrelaksować się w otoczeniu przyrody.

Stworzyliśmy zarówno ofertę sanatoryjną dla osób z różnymi problemami zdrowotnymi, jak i pakiet odchudzający, czy hotelowy. Wszystkie nasze pokoje są komfortowe urządzone oraz spełniają standardy najbardziej wymagających gości. Chcemy też podkreślić, że u nas można zapisać na zabiegi lecznicze, kąpiele zdrowotne, czy skorzystać z BIO restauracji.

Podchodzimy w sposób holistyczny do problemów zdrowotnych naszych gości oraz wykorzystujemy zarówno nowoczesne techniki, jak i tradycyjne terapie naturalne. W naszym zespole pracuje wielu specjalistów, m. in. z zakresu onkologii, ortopedii, fizjoterapii, geriatrii, czy dietetyki (pracownicy kadry medycznej MedicalSensus są opisani na naszej stronie internetowej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ich kwalifikacjami).

Do sanatorium MedicalSensus zgłaszają się osoby z takimi problemami zdrowotnymi, jak alergie pokarmowe, nadwaga i otyłość, niedokrwistość, cukrzyca typu II i zespół metaboliczny, osteoporoza, a także z reumatoidalnym zapaleniem stawów, czy ze schorzeniami kręgosłupa i aparatu ruchu. Ponadto pomagamy w przypadku obniżonej wydolności organizmu, choroby zwyrodnieniowej stawów obwodowych i kręgosłupa, a także przy schodzeniach neurologicznych, czy przy stanach po urazach narządów ruchu.

MedicalSensus Sanatorium Polanica znajdą Państwo w Polanicy Zdroju, przy ul. Chrobrego 1A-3. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: + 48 74 667 49 00 lub drogą mailową: recepcja@medicalsensus.pl. Mogą nas Państwo sprawdzić przy pomocy danych NIP: 899-26-81-905 lub REGON: 021102260.

  • 746674900
  • Dolnośląskie, ul. Chrobrego 1A-3
    Polanica Zdrój