Nos - korekcja kształtu w Katowicach.

Nos – korekcja kształtu. Najczęściej stosowanym zabiegiem na korygowanie kształtu nosa jest zastosowanie wypełniaczy tkankowych np. kwasu hialuronowego wysoko usieciowanego. Krzywy nos jest bolączką wielu osób powodująca poważne kompleksy natury psychicznej. W gabinetach medycyny estetycznej w Katowicach stosuje się wypełniacze, którymi możemy z powodzeniem skorygować kształt nosa na wiele miesięcy.
Zabieg prostowania nosa w Katowicach to jeden z podstawowych zabiegów korygujących wygląd twarzy w każdym wieku. Przy wykonaniu zabiegu przez doświadczonego lekarza możemy uzyskać spektakularne efekty. Metoda ta jest bardzo skuteczna przy redukcji garbu nosa, krzywizny grzbietu. W naszych gabinetach zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w medycznym gabinecie zabiegowym w idealnych warunkach zabiegowych, celem zminimalizowania ryzyka powikłań.
Redukcja wady anatomicznej nosa wypełniaczami to jeden z podstawowych zabiegów w Medycynie Estetycznej niwelujący nierówności. Zabieg ten ogólnie polega na wykonaniu kilku nakłuć skóry w wyniku których podskórnie podajemy twardy wypełniacz wypychający na zewnętrz skórę. Efekty zabiegu są widoczne od razu, pełny efekt jest widoczny po kilku tygodniach. Ładny, prosty symetryczny nos podnosi naszą samoocenę, ewidentnie zyskujemy na naszej atrakcyjności fizycznej, dzięki czemu łatwiej o sukces zawodowy czy znalezienie wymarzonego partnera na życie.

Korygowanie kształtu nosa możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej w zabiegach u mężczyzn, także w korekcji anatomicznej okolicy nosa. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegu przy użyciu twardych wypełniaczy u mężczyzn jest tak samo duża jak u kobiet.
Wypełnianie można stosować wiele razy, zazwyczaj w odstępach 12 miesięcy. Każda ampułka kwasu jest otwierana przy kliencie i używane są jednorazowe materiały zabiegowe. Nie używamy tego samego preparatu z jednej ampułki u dwóch osób czy więcej klientów, ale zyskujemy eliminację przenoszenia niechcianych chorób przenoszących się drogą krwiopochodną.
Skutki uboczne po korekcji kształtu nosa jakie mogą się pojawić spowodowane są głównie brakiem aseptyki przy zastosowaniu wkłuć, dlatego zabieg wykonujemy w medycznym i czystym gabinecie zabiegowym, złą kwalifikacją, złą techniką zabiegową lub brakiem doświadczenia.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej – link poniżej.

  • +48517056831
  • Śląskie,