Szyperskaoffice.pl

Istnieje wiele różnorodnych przyczyn braku erekcji. Najczęstszą przyczyną braku erekcji jest wiek. Brak erekcji występuje dość często u starszych mężczyzn, ale także można się z nim spotkać u osób w młodym wieku. Kolejną przyczyną braku erekcji jest stres związany z seksem. Mężczyźni dość często myślą o tym, że nie zaspokoją swojej partnerki, co sprawia, że nie dochodzi do pełnego wzwodu bądź też w ogóle on nie istnieje. W takich sytuacjach warto zgłosić się do lekarza, który jak najszybciej zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.