Usta - powiększanie kwasem hialuronowym w Katowicach.

Powiększanie ust na terenie województwa śląskiego w Katowicach jest przeprowadzanie przez wielu lekarzy. Medycyna Estetyczna w Katowicach oferuje powiększanie ust wieloma technikami, więc każda kobieta i mężczyzna ma ogromny wybór ofert nie tylko tyczących się sposobu wykonania zabiegu, ale także pod względem cenowym oferta także jest bardzo bogata.
Klinika Medycyny Estetycznej w samym centrum Katowic na ulicy Stawowej proponuje obsługę w randze Vip Room Aesthetic, co wyróżnia tego typu ofertę na tle innych dostępnych na śląsku. Poza zabiegiem szczególny nacisk kładziemy na komfort, tak aby czas spędzony u nas był wyjątkowy i kojarzył się z tym co najlepsze. Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu w kameralnej atmosferze, a dla wybrednych i szczególnych gości istnieje możliwość zarezerwowania kliniki wyłącznie dla jednej osoby.
Duże czy małe usta.
U nas pierwsza styczność z lekarzem ma bardzo duże znaczenie, gdyż poza podstawowym wywiadem lekarskim i badaniem fizykalnym należy dokładnie uściślić jakie są oczekiwania klienta co do sposobu powiększania jak i wielkości warg, symetrii, itp. Nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, niedomówieniach, liczy się maksymalny profesjonalizm w strefie beauty.
Russian Lips czy English Lips
Wybór techniki ma istotne znaczenie w kwestii spełnienia oczekiwań, tutaj pod tym względem bardziej wybredni są mężczyźni co stanowi pewne zaskoczenie. Kobiety bardziej precyzyjnie określają i tłumaczą to czego pragną i oczekują, więc wstępna konsultacja trwa krócej niż u panów. Ostatecznie techniki można mieszać między sobą, tak aby uzyskać maksimum zadowolenia.
Koszty
W zależności ile należy podać wypełniacza aby spełnić oczekiwania klienta cena może być od 500 do 2000 złotych. Z efektu najkrócej cieszymy się 3 miesiące, najdłużej 12 miesięcy. Po tym czasie należy wykonać zabieg przypominający, zazwyczaj nie jest potrzebna taka ilość preparatu jak pierwotnie.
Gdzie najlepiej wykonać zabieg
Zabieg powinien wykonać lekarz, zapraszamy do gabinetów i klinik z którymi współpracujemy, dla osób z terenu śląska gorąco zapraszamy do kliniki w Katowicach. Warto także rozważyć inne zabiegi dedykowane twarzy oraz zabiegi anty-aging. Prosimy także do zapoznania się z techniką powiększania ust na płasko, tzw. Russian LIPS - odpowiednia zakładka na witrynie internetowej /zdjęcia i filmy Przed i Po/

  • +48517056831
  • Śląskie,